• 0 (342) 317 16 01 veya 0 (342) 317 1635

Konservatuvar binası 3 katlıdır;

  • 2. KAT; Müdürlük, müdür yardımcıları, yüksekokul sekreteri,  idari birim ofisleri (4 adet), arşiv, ambar, çay ocağı, Temel Bilimler, Ses Eğitimi, Türk Halk Oyunları Bölümlerinin Bölüm Başkanlıkları ofisi (3Adet), Anasanat Dalı Başkanlıkları  ofisi (4adet), 10 öğretim elamanı ofisi yer almaktadır.
  • 1. KAT; Ofis yetersizliğinden dolayı 19 derslik hocalara ofis olarak,  1 derslik ise part-time hocalara ofis olarak tanzim edilmiş, aynı zamanda da derslik olarak kullanılmaktadır. Müzikoloji Bölüm Başkanlığı ofisi yer almaktadır. 8 derslik mevcuttur.
  • ZEMİN KAT; Öğrencilerin enstrümanlarını ve eşyalarını koyabilecekleri dolap odası, kız-erkek giyinme odaları ile Türk Halk Oyunları bölümüne ait 3 salon aynalı ve parkeli, 1 salon ritm- saz olmak üzere 4 adet çalışma salonu ile çalgı yapım atölyesi ve Türk Halk Oyunları Bölümünde part-time görevlendirilen öğretim elemanları için bir ofis mevcuttur. Öğrencilerin enstrüman ve eşyalarını koyabilecekleri dolaplar alan yetersizliği nedeniyle koridorlara yerleştirilmiştir. Türk Halk Oyunları öğrencilerinin ders sonra duş alabilecekleri yer mevcut değildir. Ayrıca öğrencilerimizin ders dışı zamanlarında ve ders aralarında dinlenmek için zaman geçirebilecekleri 1 kantin bulunmaktadır. 


FİZİKİ ALT YAPI